קידום אתרים

הדרך שלך להגיע ללקוחות עוברת דרך גוגל- מנוע החיפוש הגדול בעולם.

אנו בפרום ליין,  מציעים  מגוון חבילות לקידום ופרסום החל מקידום אורגני ועד פרסום

בתשלום לפי תוצאה.

אז מה זה קידום אתרים? מנוע החיפוש גוגל מאפשר למצוא אתרים לפי מילת חיפוש  הגולש רושם את המוצר המבוקש וגוגל מפנה לעמוד ובו רשימת האתרים עם התוצאות שלדעת גוגל הכי מתאימות לבקשת הגולש.

 כמובן שלכל מילת מפתח יש אלפי תוצאות, גוגל מדרג כל אתר ומחליט מהו האתר הכי רלוונטי ומותאם  לחיפוש ככל שהאתר מדורג במקום גבוה יותר כך יש סיכוי שיהיו יותר ויותר  כניסות שיביאו לך יותר לקוחות חדשים.

מחקרים מראים כי כ- 50% מהגולשים נכנסים רק לתוצאת החיפוש הראשונה , 25% לשניה ויתר האתרים הנמצאים בתוצאות החיפוש בעמוד הראשון, מקבלים אחוזים בודדים של כניסות.

אנו בקידום אתרים מנסים להנחות ולשכנע את גוגל כי האתר שלך מתאים יותר לתוצאת החיפוש !

כבעל אתר חשוב מאוד כי תקדם את האתר, אנו מציעים מגוון חבילות קידום ופרסום אטרקטיביות ביותר ישנם 2 סוגי מסלולים וחבילות לקידום האתר בגוגל :  SEO -קידום אורגני ו- -PPC פרסום ממומן.

SEO -קידום אורגני – תהליך ארוך ואיטי להתאמת האתר וקידומו בגוגל, תהליך קידום אורגני כולל: אופטימיזציה, ניתוח מילות המפתח החשובות לעסק, כתיבת תוכן בהתאם למילות המפתח שהגולשים מחפשים ועוד. קידום אורגני הינו הליך מורכב וממושך  שבסופו האתר מקודם לטווח ארוך.    חבילות קידום אורגני הינם בתשלום חודשי קבוע ומחייבות מינימום מספר חודשים. לקבלת פרטים על חבילת קידום אורגני לחץ כאן!

-PPC פרסום ממומן- מסלול מהיר לפרסום בגוגל, בוחרים מילות מפתח  ומשלמים עבור כל כניסה לאתר. פרסום ממומן מומלץ ליצירת קמפיינים ומסעות פרסום קצרים.  אנו בפרום ליין מתאימים את הפרסום וחוסכים לך בהוצאות על כניסות שלא יביאו לקוחות ובנוסף לקוחותינו מקבלים שובר מתנה בסך 300 ₪.

קידום אתרים במדיה חברתית SMO

בנוסף לגוגל, קיימות שיטות נוספות להביא גולשים לאתר, אחת מהן היא SMO -קידום במדיות חברתיות   כמו פייסבוק, וואטסאפ.  אנו בפרומליין מתמחים ביצירת פרסום איכותי במדיות, כתיבת חדשות יצירת באזז ואינטרקציה עם הגולשים ועוד.

להזמנת חבילת קידום לחץ כאן....


הצג מפה גדולה יותר