באנרים ופרסום דיגיטלי

הפרסומות שלך מעולם היו מרהיבות כל כך!  באנרים (מודעות מעוצבות) יפהפיים לפרסום יעיל במגוון אתרים איכותיים. הזמן היום, מסע פרסום מעורר חושים  עם אפשרות לתלת מימד.

פרסום בעידן הדיגטלי, הוא עולם נרחב. אנו מציעים מגוון פתרונות פרסום החל מבניית באנרים ודפי נחיתה ופרסום והפצה במגוון אתרים איכותיים במגזר החרדי.

אנו בפרומליין מתמחים במתן פתרונות פרסום דיגטיליים-  עיצוב והפקת באנרים ודפי נחיתה יצירת קמפיינים ופרסום מודעות  באתרי תוכן  ומדיות חברתיות.

הפרסום דרכינו יעיל יותר! אנו מנהלים אתרי תוכן, יש לנו קשרים באתרי חדשות יחודיים ואנו יודעים איך מתי והיכן לפרסם כל מוצר במחיר הטוב ביותר ובצורה האפקטיבית ביותר!

אנו בפרומליין נבנה עבורך תכנית פרסום אפקטיבית ויעילה לעסק שלך, אנו מתמחים במגוון פתרונות פרסום:

באנרים

הם יפים, מרהיבים ואי אפשר לפספס אותם – באנרים,  מודעות פרסום  עם אפקט אנימציה המזמנים את הלקוח לרכוש מוצרים או שירותים. בהקלקה על המודעה  הלקוח עובר לאתר המבוקש לפעמים זה דף נחיתה יעודי עם מסע פרסום.

אנו בפרום ליין מומחים ביצירת באנרים שיווקיים שלא ניתן להתעלם מהם, כל באנר הוא יצירת אומנות המותאמת בדיוק לצרכי הלקוח.

דפי נחיתה

דפי נחיתה הם דפי פרסום אינטרנטיים  המפורסמים בשרשרת או נשלחים כקמפיין בדואר אלקטרוני לרשימת התפוצה של לקוחות .  בתחתית כל עמוד טופס צור קשר עם  הפניות לאתר.

את דפי הנחיתה לא צריך להכיר לכם, הם מתאימים מאוד ליצירת קמפיינים ומסעות פרסום חד פעמיים כמו  הרשמה לקורסים, השקת מוצר חדש,  ועוד

אנו בפרומליין מתמחים בבניית דפי נחיתה מעוצבים, איכותיים שמביאים לידים.

לצפייה בדוגמאות דפי נחיתה לחץ כאן!!!!!

פרסום באתר פרומביז

בעת הזמנת מיניסייט באנר או אתר תקבלו אפשרות לפרסם בפרומביז פורטל העסקים הגדול במגזר החרדי, אנו נפרסם בהתאם לקטגוריה המומלצת.


הצג מפה גדולה יותר