המלצות

מאיר תקשורת

חברה מדהימה, קשובה לדרישות הלקוח, מחירים הוגנים בהשוואה למחירים בשוק, עשיתי איתם מספר אתרים ותוכנות, נתנו לי מענה בשעות לא שעות והכי חשוב המושג אי אפשר לא היה קיים אצלם, אם אתה עדיין מתלבט לך תשרוף כסף בחוץ ואז תחזור לפרום ליין בהצלחה!

תירות אילנה

רציתי להודות לכל צוות פרום ליין על האתר היפה והמקצועי שבניתם לי, כל הכבוד! אשר, ניהל את כל בניית האתר במקצועיות, בשילוב עם גרפקאית נפלאה ומקצועית מאוד, לאה שיודעת איך לעשות את הבאנרים נפלאים. תודה רבה! צוות שיודע לעשות אתר ברמה גבוהה, אני ממליצה לכל בעל עסק לבנות אתר רק פרום ליין עם אשר לאופר!

שפע אור

שלום, אנחנו חברת שפע אור ותאורה רשת חרדית לגופי תאורה ומנורות. אנחנו לקוחות של חברת פרום ליין כבר כמה חודשים טובים, בעזרתם ובזכות האתר שבנו, ושפיתחו לרשת שלנו. זה מאוד מקדם את העסק בנושא הפירסום והשיווק. האתר מעוצב בצורה יפה ומודרני והכי חשוב יש תמיד מענה, ושירות. תודה!

אלום נאמן

אני כפיר ממליץ על חברת פרום ליין על השירות ומקצועיות ללא פשרות. מומלץ בחם לבנות אתר אינטרנט רק אצלם. הניהול שלהם נח וקליט תודה רבה. העיצוב שלהם ברמה גבוהה מאוד.

דפוס קשת

רציתי להודות לכם על השירות, המקצועיות שלכם, ממש עזרתם לי בהקמת אתר באינטרנט כמו שצריך מבחינת העיצוב, הניהול, השירות, מענה טלפוני, מעקב אחרי התקדמות העבודה של התוכן. ואני אישית יודע שיש עוד חברות שהם כאילו בונים אתרים אבל כמו פרום ליין אין בשוק בכלל. ואני ממליץ לכל עסק להתקשר לאשר לאופר ולעשות אצלו אתר.

איתור יורשים ונדל"ן

תענוג לעבוד עם חברה איכפתית וקשובה, בפרט לנושא "משונה" כמו שלי.

אתה מבקש - ומבצעים. בסבלנות, בהסברה ופריסת האפשרויות.

מאפשרים לך להתבטא בים האינטרנט הסוחף- בצורה בטוחה.

סגנון מטבחים

ברצוני להודות לכם צוות פרום ליין לאשר על השרות הנפלא והמסירות ללקוח ,פשוט תמיד ב"האזנה"לכל בעל עסק יש מה ללמוד ממנו. וללאה הגרפיקאית שעושה פשוט עבודה מקצועית ונפלאה ששידרגה לי את העסק במקפצה כלפי מעלה . פשוט מקצוענים בכל קנה מידה.

תודה רבה בני -סגנון מטבחים.


הצג מפה גדולה יותר